Strona głównaKonsolePS Plus na grudzień 2019 – znamy darmowe gry na PlayStation 4

PS Plus na grudzień 2019 – znamy darmowe gry na PlayStation 4

Sony ujawniło w końcu, jakie gry udostępni w grudniu graczom z abonamentem PS Plus. Chociaż nie będzie to God of War, jak wskazywały wcześniejsze plotki, to i tak jest całkiem nieźle.

Pierwszą grą, którą otrzymają posiadacze PS Plus, jest Titanfall 2. To świetna strzelanka sieciowa, w której doszedł ciekawy element walk gigantycznych mechów. Do wyboru mamy kilka różnych maszyn. Nie sposób pominąć też kwestii świetnej kampanii fabularnej. Gra powstała w studiu Respawn Entertainment, które odpowiedzialne jest również za Apex Legends oraz Star Wars Jedi: Fallen Order.

Zobacz: PlayStation 5 w listopadzie i za 499 dolarów, ale z jakim dyskiem?

Ale na tym nie koniec. Gracze otrzymają za darmo również Monster Energy Supercross: The Official Videogame. Tak wiem, ktoś nie do końca przemyślał tytuł, ale już po nim przynajmniej wiadomo o o chodzi. Chodzi oczywiście o wyścigi motocrossowe. Za grę odpowiedzialne jest studio Milestone, które specjalizuje się w wyścigach motocyklowych. Tutaj mamy mieszankę symulacji i zręcznościówki.

Zobacz: PlayStation 5 na ten moment jest mocniejsze niż Xbox Scarlett

Obie gry co prawda nie zostały oficjalnie potwierdzone przez światowy oddział Sony. Jednak znalazły się na stronie polskiego oddziału japońskiej firmy. W ten sposób uzyskaliśmy potwierdzenie, że to właśnie te produkcje trwają do użytkowników PS Plus w grudniu. Obie będą dostępne do pobrania 3. dnia miesiąca.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię