Strona głównaGryAktualnościDead of Alive 6: przepustka sezonowa za 379 złotych?

Dead of Alive 6: przepustka sezonowa za 379 złotych?

Zaledwie wczoraj miała miejsce premiera kolejnej części serii Dead or Alive. Poza samą grą mamy możliwość wykupienia przepustki sezonowej, która daje dostęp do skórek oraz dwóch nowych postaci. Jedyny problem to jej cena DLC, za który zapłacimy więcej niż za samą grę.

Ten ekskluzywny season pass da nam dostęp do 62 strojów dla wojowników, a także dwie nowe postacie: Mai Shiranui i drugiej jeszcze nieogłoszonej. Twórcy zapewniają, że wszystko to dostaniemy do czerwca tego roku.

Zobacz: Premiera Dead or Alive 6 uczczona nowym trailerem

Teraz trochę cyferek, przepustka dla Xbox One kosztuje 279,99 złotych, jednak gracze PS4 widać są zdecydowanie bardziej majętni, bo dla nich przepustka została wyceniona na 379 złotych. Posiadacze komputerów PC również zaliczani są do tych bardziej majętnych, koszt zakupu dodatku to bagatela 324,99 zł.

Zobacz: Nadchodzi darmowa wersja Dissidia Final Fantasy na PC i PS4

We wszystkich trzech przypadkach zestaw przedmiotów kosmetycznych i dwie postacie jest droższy od podstawowego wydania gry. Za Dead or Alive 6 na XBO zapłacimy 239,99 zł, wersja PS4 to koszt rzędu 289 złotych, a PC 214,99 zł. Na szczęście nie ma konieczności zakupu tak drogiego dodatku, który niewiele wniesie do rozgrywki. I pomyśleć tylko, że wszystko zaczęło się kilkanaście lat temu od zbroi dla konia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcegamespot
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię