Strona głównaKonsoleDeath Stranding wniesie powiew świeżości do gier z otwartym światem

Death Stranding wniesie powiew świeżości do gier z otwartym światem

Podczas Tribeca Film Festival, Hideo Kojima podzielił się nowymi informacjami o Death Stranding i tego, jakie znaczenie będzie miało połączenie pomiędzy graczami. Według zapowiedzi twórcy, tytuł ma wprowadzić coś zupełnie nowego do gier z otwartym światem.

Po raz pierwszy na temat Death Stranding mogliśmy usłyszeć podczas E3 2016 i chociaż od tego momentu minęły już trzy lata to nadal jest to jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów owianych tak gęstą mgłą tajemnicy. Tym razem Hideo Kojima podzielił się kilkoma ciekawymi szczegółami na temat gry, podczas Festiwalu Filmowego Tribeca.

Zobacz: Sony oficjalnie mówi o PlayStation 5. Premiera dopiero w 2020 roku

Komija swój panel prowadził wraz z Normanem Reedusem i moderatorem Geoffem Keighleyem. Niestety podczas wystąpienia nie zaprezentowano nowych materiałów z gry ani nawet odrobiny gameplayu. Za to Kojima wyjaśnił, że jedną z głównych tematów Death Stranding jest idea „połączenia” pomiędzy graczami. Podkreśla on także, że chociaż będzie to gra akcji z otwartym światem, to będzie to coś zupełnie nowego w porównaniu do innych gier z tego gatunku. Duży wpływ na to będą miały próby graczy w ponownym połączeniu się z innymi graczami, pomimo chwil samotności, jakie spędzimy podczas eksploracji.

Kojima wyjaśnił również, że chociaż chce, aby gracze cieszyli się historią opowiedzianą w Death Stranding, ale żeby również patrzyli na świat rzeczywisty i wiedzieli, że jest on, blisko dlatego gra będzie nawiązywała do tego co dzieje się w świecie rzeczywistym.

Zobacz: Premiera Death Stranding jeszcze w tym roku? Tak sugeruje oferta kanadyjskiego sklepu

Trzeba przyznać, że to wszystko jest dość enigmatyczne, a na rozwiązanie tej zagadki przyjdzie nam jeszcze poczekać. Death Stranding nadal jest w fazie rozwoju i nie została ujawniona data premiery gry. Tytuł będzie dostępny wyłącznie na PS4.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię