Strona głównaGryAktualnościDevil May Cry 5 w wersji limitowanej będzie kosztować ponad 30 tys....

Devil May Cry 5 w wersji limitowanej będzie kosztować ponad 30 tys. złotych

W marcu 2019 roku zadebiutuje gra, która ma szansę na tytuł najdroższej w historii. Mowa o Devil May Cry 5, na szczęście nie w standardowej wersji, a w ultra limitowanej, którą da się kupić tylko w Japonii. Koszt najdroższej to aż 8600 dolarów. 

Devil May Cry 5 w wersji Ultra Limited Edition będzie można kupić tylko w Kraju Kwitnącej Wiśni. W najdroższej wersji będzie kosztować aż 8600 dolarów, co w przeliczeniu na złotówki daje skromne 32250 złotych (według kursu 3,75 zł). Wychodzi na to, że zamiast gry dałoby się kupić niezłej klasy samochód albo PC-ta z absolutnie najwyższej półki.

Zobacz także: Nowy Devil May Cry 5 wygląda niesamowicie – grywalne demo

Co otrzymujemy w tej cenie? Samą grę, ozdobne opakowanie oraz kurtkę Dantego. Tak, chodzi o w pełni wymiarową kurtkę głównego bohatera gry, którą da się nosić na co dzień. Oprócz tego dostępna będzie też wersja za nieco ponad 7000 dolarów z kurtką Nero (w dwóch wersjach – lekko zniszczonej lub podartej) oraz za prawie 5800 dolarów z kurtką V.

Cena wydaje się całkowicie absurdalna i dla normalnego człowieka z pewnością taka jest. Jestem jednak pewien, że znajdą się tacy, którzy zdecydują się na zakup wersji limitowanej za 8600 dolarów. Jak już wspominałem we wstępie – Devil May Cry 5 zadebiutuje w marcu 2019 roku. Gra nie ma zbyt wysokich wymagań w wersji na PC.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTweakTown
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię