Strona głównaGryAktualnościFallout 76: Bethesda ostrzega przed masą błędów

Fallout 76: Bethesda ostrzega przed masą błędów

Beta Fallout 76 lada chwila zadebiutuje na Xbox One. Dlatego producenci gry chcąc uniknąć fali krytyki z góry informują o jej technicznych problemach.

Wiele osób z pewnością napaliło się na beta testy Fallout 76, które już dzisiaj rozpoczną się na platformie Xbox One. Niedługo później dołączą do nich także gracze PS4 i PC. W tym czasie trzeba mieć na uwadze, że gierka nie jest w pełni skończona i napotkamy w niej sporo błędów, ale zdaje się, że ich liczba może nas dosłownie przerazić i odrzucić.

Bethesda w oficjalnym liście przedstawiła swój projekt jako wyzwanie wiążące się z wieloma komplikacjami. Są świadomi aktualnego stanu Falout 76, który na razie będzie daleki od ideału. Wobec tego postanowili powiedzieć prawdę o „spektakularnych błędach” i problemach z optymalizacją silnika.

Niektóre z nich są nam znane, takie jak obszary, w których wydajność musi się poprawić wraz z dużą liczbą graczy. Inne, z pewnością nie. Potrzebujemy Twojej pomocy w znalezieniu ich i wskazaniu nam, co jest ważne do naprawienia. Zajmiemy się wszystkim, teraz i po premierze.

Oświadczenie producenta gry nie napawa optymizmem, bowiem premiera pełnej wersji zaplanowana jest na 14 listopada. Więc bardzo wątpliwe, że w niecały miesiąc uporają się ze wszystkimi błędami. To jest raczej niemożliwe. Możemy tylko mieć nadzieję, że załatają największe bugi i zapewnią optymalne warunki do gry.

Fallout 76 z tego też powodu może nie zaliczyć udanego debiutu. Wspominał już o tym jeden z testerów, który wyłuszczył błędy we wczesnej wersji gry. Może działał z dobrych pobudek, jednak za złamanie warunków NDA zapłacił wysoką cenę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię