Strona głównaKonsoleDevkit i pad PlayStation 5 na zdjęciach - potwierdzają się rendery i...

Devkit i pad PlayStation 5 na zdjęciach – potwierdzają się rendery i szkice patentowe

Gdy pojawiły się pierwsze szkice patentowe konsoli PlayStation 5, u wielu graczy wzbudziły one śmiech z racji kształtu podobnego do rzutnika. Kolejne informacje zdawały się jednak potwierdzać ten nietypowy kształt, a teraz dostaliśmy w końcu zdjęcia.

Konsola w dalszym ciągu prezentuje się niezwykle oryginalnie, z charakterystycznym wcięciem w kształcie rzymskiego “V”. Jednak trzeba mieć na uwadze, że prezentowany sprzęt to wersje deweloperskie, na których programiści tworzą gry dla PS5. W tego rodzaju urządzeniach wygląd stawiany jest na dalszym planie, a najważniejsza jest wydajność oraz cyrkulacja powietrza.

Zdjęcia PlayStation 5:

devkit PlayStation 5

To, co rzuca się w oczy, poza kształtem, to slot na płyty oraz spora liczba portów USB. Na jednej z konsol leży pad – ciężko stwierdzić, czy to nowy pad, dedykowany już PS 5, czy jakiś wariant przejściowy. Zauważyć można drobne detale, różnicujące go od obecnie używanych DualShocków – panel dotykowy zdaje się odrobinę wystawać z reszty otaczającego do plastiku, a uchwyty są nieco krótsze, za to bardziej obłe niż obecnie

Gdyby finalna wersja konsoli wyglądała tak, jak na załączonym zdjęciu – podobałaby Wam się?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię