Strona głównaGryAktualnościDragon Age 4 będzie miał tryb multiplayer, ale dla serii to nic...

Dragon Age 4 będzie miał tryb multiplayer, ale dla serii to nic nowego

Dragon Age 4 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier. Chociaż nie każda odsłona była udana, to gracze wierzą, że BioWare wróci do formy i ponownie zaoferuje rozgrywkę najwyższej jakości. Czy pomoże w tym tryb multiplayer, który najprawdopodobniej pojawi się w Dragon Age 4?

W tym momencie nie wiemy zbyt wiele na temat Dragon Age 4. Pewne jest to, że gra powstaje i będzie to tytuł z gatunku RPG. Teraz docierają do nas pierwsze plotki, według których w grze ma pojawić się tryb multiplayer. Takie wnioski gracze wyciągnęli na podstawie ogłoszenia o pracę, w którym BioWare szuka dyrektora technicznego z doświadczeniem w tworzeniu trybów wieloosobowych. Z wpisu wynika, że będzie on odpowiedzialny za stworzenie zespołu, który zajmie się multiplayerem najprawdopodobniej właśnie w Dragon Age 4.

Zobacz: Dragon Age 4 i Mass Effect 5 będą grami Live Service

Nie wszyscy mogą o tym pamiętać, ale nie byłby to pierwszy raz, gdy w serii Dragon Age pojawia się tryb multiplayer. Ten był obecny już w trzeciej odsłonie o podtytule Inkwizycja. Chociaż bardziej precyzyjnym określeniem byłaby chyba kooperacja w wersji online. Na tej podstawie można domniemywać, że w Dragon Age 4 zobaczymy bardzo podobny system. Z drugiej strony gatunek RPG daje ogromne możliwości w temacie trybu wieloosobowego, że nic w tym momencie nie jest pewne.

Zobacz: Najpierw Anthem, potem Dragon Age 4 i wreszcie Mass Effect 5?

Dragon Age 4 prawdopodobnie będzie dziać się kilka lat po wydarzeniach z Inkwizycji. Główną areną przygód na być Imperium Tevinter. Data premiery gry nie jest jeszcze znana, ale mówi się o 2021 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię