Strona głównaGryPracownicy BioWare myślą i dyskutują na temat Dragon Age 4

Pracownicy BioWare myślą i dyskutują na temat Dragon Age 4

BioWare od dłuższego czasu trzyma fanów serii Dragon Age w pewnej niepewności. W związku z tym pojawiło się wiele spekulacji na temat kolejnej części. Czy BioWare pracuje nad nią, jaka będzie czwarta część? Wygląda jednak na to, że łaskawcy postanowili rzucić nieco światła na temat tytułu.

Główny menedżer BioWare, Casey Hudson udzielił kilku informacji na temat Draon Age 4. Na chwilę obecną studio skupia się przede wszystkim na Anthem, który jest priorytetem. Ale jak podkreśla Hudson w BioWare trwają również prace nad Dragon Age 4. Nieco smutniej wygląda to, gdy rozwiniemy co mamy rozumieć pod pojęciem „trwających prac”. Według Hudsona w określenie wlicza się również rozmyślanie na temat gry i „tworzenie jej w głowie”. Co w rzeczywistości może oznaczać, że gra swoją premierę będzie miała za kilka lat.

Wypowiedź Hudsona:

BioWare ma ludzi, którzy zastanawiają się jak będzie wyglądała następna część Dragon Age.

Mówiąc o Mass Effect, Dragon Age i Anthem, wspomniał, że taki akt tworzenia wiąże się rozwojem, który trwa lata. Dodał również, że potrzeba wiele pracy, aby tytuł był jak najlepszy.

To niesamowite, tworzyć nowy tytuł, jest to dla nas część zabawy jak przy pracy nad Mass Effect, Dragon Age a teraz Anthem. Są to światy, o których możemy myśleć z dużym wyprzedzeniem i zastanawiać się gdzie i jak chcemy rozwijać historię.

Ponadto wiemy, że producentem wykonawczym Dragon Age 4 będzie Mark Darrah. Zapewnił on, że na pewno nie będziemy musieli obawiać się o oprawę audio wizualną gry. I kolejna część będzie czerpała ze swoich poprzedniczek to co najlepsze.

Ekipa w pierwszej kolejności musi skończyć Anthem. Miejmy nadzieję, że wtedy wezmą się już ostro do pracy nad Dragon Age 4.

Źródło: segmentnext

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię