Strona głównaGryAktualnościNa E3 2019 Rockstar pokaże albo GTA 6, albo Bully 2?

Na E3 2019 Rockstar pokaże albo GTA 6, albo Bully 2?

Tegoroczne targi E3 w Los Angeles zapowiadają się szczególnie ciekawie. Jeśli wierzyć wszystkim plotkom, to zobaczymy prezentację wielu, długo wyczekiwanych gier. Wśród nich być może znajdzie się jeden z hitów Rockstar Games – GTA 6 lub Bully 2.

Takie informacje pojawiły się na Reddicie i zostały podane przez użytkownika, który przedstawia się jako pracownik Take-Two Interactive, czyli firmy matki 2K i Rockstar Games. Co prawda sam twierdzi, że znajduje się nisko w łańcuchu pokarmowym, ale pomimo tego ma informacje na temat gier, nad którymi trwają właśnie prace.

W odpowiedzi na wpis innego użytkownika rzekomy pracownik Take-Two napisał, że Rockstar szykuje wielką premierę w trakcie E3 2019. Nie podał żadnych szczegółów, ale przyznał, że właśnie trwają prace nad oficjalną stroną internetową tego tytułu. To oczywiście uruchomiło maszynę spekulacji i domysłów. Gracze zaczęli zastanawiać się, co takiego deweloper mógłby zaprezentować. Możliwości są trzy – GTA 6, o którym plotki krążą od dawna, Red Dead Redemption 2 na PC, co też nie byłoby zaskoczeniem lub Bully 2, którego pierwsza część została wydana jeszcze w 2006 roku.

Nasuwa się jednak kilka wątpliwości. Po pierwsze, dany użytkownik był całkowicie anonimowy i nie został zweryfikowany. To oznacza, że mógł to być praktycznie każdy. Możliwość potencjalnego kłamstwa jest więc spora. Poza tym Rockstar Games nie ma w zwyczaju pojawiać się na targach E3. Firma regularnie omijała tę imprezę i nic nie sugeruje, aby w tym roku miało być inaczej. Dlatego powyższe informacje traktujcie z bardzo dużym przymrużeniem oka.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceDexerto
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię