Strona głównaEsportElazer dołącza do Jastrzębi. Od dziś Polak reprezentantem AGO Esports

Elazer dołącza do Jastrzębi. Od dziś Polak reprezentantem AGO Esports

To chyba najbardziej śmiały i wzmacniający organizację ruch AGO Esports od czasu zakontraktowania tam składu z projektu Inetkox. Do szeregów polskiej formacji dołącza jeden z najbardziej znanych, polskich zawodników StarCrafta II.

Elazer, który profesjonalną grę w StarCrafta zaczął mając zaledwie 16 lat, przez niemal półtorej roku reprezentował barwy Team QLASH – aż do wczoraj, kiedy to ogłosił swoje rozstanie z tą organizacją. W swojej karierze polski zawodnik już nie raz dawał kibicom powody do dumy, zajmując całkiem wysokie lokaty w międzynarodowych turniejach, spośród których za najważniejsze można uznać między innymi półfinały turnieju przedolimpijskiego IEM PyeongChang, WCS Global Finals 2016 (w kolejnym roku doszedł tam do ćwierćfinałów), jak również wygraną podczas WCS Valencia 2017. Dzisiaj zarówno sam Elazer jak i AGO Esports ogłosili, że to właśnie Gniazdo Jastrzębi będzie jego nowym “domem”. Tym samym będzie to pierwsza polska formacja, w barwach której będzie grał.

Zobacz także: Tajemniczy tweet prezesa AGO Esports. Czy szykuje się kolejny esportowo-piłkarski pojedynek?

W ramach powitania w nowej organizacji, AGO Esports przygotowało krótki film na temat Elazera:

Zobacz także: Krzysztof Gonciarz za kulisami przedolimpijskiego turnieju StarCrafta II

Nie pozostaje mi więc nic innego jak życzyć Polakowi powodzenia w nowych barwach, a AGO Esports pogratulować ruchu w słusznym, prawdziwie esportowym kierunku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię