Strona głównaEsportEsport głównym tematem kolejnego odcinka znanej kreskówki

Esport głównym tematem kolejnego odcinka znanej kreskówki

Większość z Was powinna kojarzyć choćby z nazwy takie seriale animowane jak The Simpsons czy South Park. W obu seriach autorzy komentują bieżące sprawy prawdziwego świata. Tym bardziej dziwne, że dopiero po tak długim czasie w Simpsonach pojawi się odcinek dotyczący esportu.

Minęło sporo czasu od odcinak South Park Make Love Not Warcraft, który opowiadał o grze WOW. Teraz twórcy Simpsonów postanowili również nawiązać do tematyki gier i na tapetę biorą esport. W kolejnym odcinku Bart weźmie udział w zawodach w wymyślonej grze Conflict of Enemies i wybierze się do Korei Południowej.

Zobacz: Producent Łomży szuka esportowych talentów

W epizodzie Bart i Homer zmienią się w profesjonalnego gracza i trenera. Wygląda na to, że producenci bardzo poważnie podeszli do tematyki esportu i sposobu jego przedstawienia. Przy powstawaniu odcinka w roli konsultantów wystąpili pracownicy Riot Games. To pewnie z tego powodu Conflict of Enemies jest podobne do LoL’a. Według opisu odcinka esportową karierę Barta zakłóci Lisa, która swoimi działaniami sprowadzi na Homera i Barta kłopoty.

Zobacz: Piłkarska Ekstraklasa startuje z regularnymi rozgrywkami esportowymi

Odcinek E My Sports będący 17 odcinkiem 30 sezonu The Simpsons trafi na antenę 17 marca. W odcinku tym wystąpią równię Natasha Lyonne i Ken Jeong.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię