Strona głównaGryAktualnościFallout 76 w tym roku do gry trafi dużo nowości w tym...

Fallout 76 w tym roku do gry trafi dużo nowości w tym tryb PVP i nowe misje

O Fallout 76 można powiedzieć wiele, głównie złego, jednak jakieś tam zalety gra posiada. Bethesda z jednej strony cały czas daje tyłka, ale z drugiej strony nie poddaje się i cięgle walczy o tytuł. Tym razem deweloper zapowiedział plany dotyczące aktualizacji do Fallout 76 i zmian, jakie planuje wprowadzić w tym roku.

Do gry mają trafić zarówno nowe misje fabularne jak i tryb PvP, o którym informowaliśmy już jakiś czas temu. Bethesda zmiany wprowadzi w trzech wydawanych, co tydzień aktualizacjach. Pierwsza z nich Dzikie Appalachy, swoją premierę będzie miała 12 marca. Aktualizacja wprowadzi możliwość pędzenia różnych napojów destylowanych.

W kolejnym tygodniu do gry trafi Parada Fasnacht, czyli uroczyste zakończenie zimy, w którym będziemy mogli zdobyć maski. Następna aktualizacja przyjdzie 26 marca wprowadzając długo oczekiwany tryb Przetrwania nastawiony na PvP.

9 kwietnia to wprowadzenie do gry serii misji o nazwie Straszna strzyża. Przyjdzie nam wtedy zwiedzać krypty rozsiane po terenie Appalachów. Dodatkowo dostaniemy nowe elementy dekoracyjne do bazy C.A.M.P. oraz system wymiany i sprzedaży przedmiotów pomiędzy graczami.

26 kwietnia deweloperzy dodadzą do gry nowy aparat fotograficzny, którym będziemy mogli fotografować liczne glicze. A już po weekendzie majowym, a konkretnie 7 maja do gry trafi kolejny zestaw zadań nazwany Zawsze wzwyż, w których będziemy poszukiwać skautów-pionierów i gromadzić odznaki za osiągnięcie. Do zdobycia będzie również specjalny plecak.

Zobacz: Fallout 76 dodają w gratisie już nawet do używanych padów

To jeszcze nie koniec, 23 maja do gry trafi funkcja handlarze – mechanika, która pozwoli przetworzyć lub wymienić nieużywane legendarne przedmioty na inny sprzęt.

Bethesda planuje kolejna serię aktualizacji na lato, która przewrotnie będzie nosiła tytuł Nuklearna Zima. Wtedy to do gry zostanie dodany tryb Nuklearna Zima oraz napady w kryptach 94 i 96 dla wysokopoziomowych postaci. Do tego dojdzie system legendarnych graczy dla postaci powyżej 50 poziomu. Gracze podobnie jak w Skyrim będą mogli zrestartować posiadane zdolności aby uzyskać dostęp do potężniejszych.

Zobacz: Bethesda banuje graczy za duplikowanie przedmiotów w Fallout 76. Pękają kolejne granice absurdu

Z kolei na jesień zaplanowano aktualizację Wastelanders, o której na razie nie wiadomo zbyt wiele. Bethesda obiecuje, że wzbogaci on główny wątek fabularny gry, wprowadzi nowe frakcje, wydarzenia i funkcje. Jak widać Bethesda nie poddaje się, pada, wstaje idzie dalej, znowu pada i tak w kółko. Widać jednak konsekwencje i rzeczywistą cheć dotrzymania słowa o aktualizacji gry.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcebethesda
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię