Strona głównaGryAktualnościFallout 76 w modelu Free to Play? Bethesda szybko wyjaśnia sprawę

Fallout 76 w modelu Free to Play? Bethesda szybko wyjaśnia sprawę

Niedługo po premierze Fallout 76 mieliśmy okazję skorzystać z pierwszej obniżki ceny zachęcającej do zakupu tytułu. Liczne błędy, które Bethesda stara się sukcesywnie naprawiać wpłynęły na słabszą niż zakładana sprzedaż. Obecnie na stronach sprzedających klucze, Fallout 76 można kupić za ok. 40 złotych. Czy jest zatem szansa, że Bethesda zdecyduje się na zmianę modelu gry na fre-to-play?

Zgodnie z najnowszymi informacjami, jakie pojawiły się na oficjalnym koncie Bethesdy na Twitterze, nie ma takiej możliwości. Informacja ta została zamieszczona po tym jak w Internecie zaczęły pojawiać się plotki, o tym, że Bethesda przygotowuje się do ponownego wydania Fallout 76, jako pełnoprawnej bezpłatnej gry. Podparciem teorii miało być wycofywanie ze sklepów pudełkowych wersji gry.

Zobacz: Fallout 76 – Bethesda rozdaje bany za wchodzenie do pokoju deweloperskiego

Bethesda odpowiedziała:

W tej plotce nie ma ani krzty prawdy.

Tym samym Fallout 76 nie przejdzie na model Free to Play, co mnie bardzo cieszy. Znając chciwość Bethesdy z pewnością mielibyśmy wtedy model P2W i musieli płacić za amunicję do broni, a nie tylko za drzwi i kwiatki do wirtualnej bazy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcetwitter
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię