Strona głównaGryAktualnościUbisoft zmienia zakończenie kontrowersyjnego DLC Shadow Heritage do Assassin’s Creed Odyssey

Ubisoft zmienia zakończenie kontrowersyjnego DLC Shadow Heritage do Assassin’s Creed Odyssey

Ubisoft złamało się pod naciskiem organizacji LGBT i nakazało programistom zmianę niektórych elementów fabuły DLC Shadow Heritage związanych z koniecznością wybrania związku heteroseksualnego. Szczegóły poniżej.

Wiadomość o zmianach została ogłoszona na forum Assassin’s Creed Odyssey przez UbiPhobosa, Managera ds. Społeczności, który wyjaśnił również, że Ubisoft uważnie przyjrzy się kolejnemu epizodowi Bloodline, aby zapewnić rozwój fabuły zgodny z wcześniejszymi wyborami dokonanymi przez gracza. Aktualizacja, wraz z łatką zmieni nazwę trofeum przyznawanego, gdy główna postać ma swoje dziecko. Zmiana ma pojawić się już wkrótce.

Zobacz: Najnowsze DLC do Assassin’s Creed: Odysey narzuca graczom jedno zakończenie. Nie wszyscy są z niego zadowoleni

Poprzednia tego typu sytuacja miała miejsce, gdy deweloper dokonał zmiany własnej historii w Mass Effect 3. Zmiana nastąpiła po tym jak fani serii rozpętali burzę z powodu zakończenia gry. Pierwotne zakończenie ME3 nie brało pod uwagę wielu wyborów dokonanych przez gracza.

W tym roku czeka nas jeszcze kolejne DLC do Odyssey zatytułowane Bloodline. Z kolei premiery The Fate of Atlantis możemy spodziewać się na wiosnę. Miejmy nadzieję, że tym razem będzie już o wiele spokojniej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię