Strona głównaGryAktualnościEA Play: Battlefield V wiele nowości w kolejnych miesiącach

EA Play: Battlefield V wiele nowości w kolejnych miesiącach

Podczas tegorocznego panelu EA na E3 swoje miejsce znalazł również Battlefiled V. Jeszcze w tym roku grę czeka wiele aktualizacji wprowadzających wiele zmian oraz nowych map.

Menedżer społeczności Adam Freeman zaprezentował materiał z przedstawiający nowości jakie czekają na graczy Battlefied V w ciągu najbliższych miesięcy. Jedną z nich będzie nowa mapa Marita ostatni grecki bastion aliantów. Będzie to kontynuacja walk o Grecję. Mapa to małe górskie miasteczko z wąskimi uliczkami.

Zobacz: FIFA 20 wraca na ulice – sporo nowości na EA Play

Więcej na temat nowej mapy powiedział producent Ryan McArthur z DICE. Nowa mapa dostarczy nam nieznaną dotąd historię. Będzie wymagała zastosowania zupełnie nowego stylu rozgrywki, ze względu na wąskie uliczki będzie panował tu totalny chaos. Sama mapa została tak zaprojektowana, aby gracze wręcz wpadali na siebie podczas walki. A ze względu na ukształtowanie terenu nie będziemy mieli możliwości korzystania z pojazdów.

Nie będzie to jedyna mapa jaka zostanie wprowadzona do gry. Al Sundan zabierze nas na pustynne wybrzeże Afryki Północnej do bazy lotniczej. Walki będziemy prowadzić zarówno z powietrza jak i z lądu, pieszo oraz w opancerzonych maszynach. Sama mapa jest rozległa i charakteryzuje się dużymi pustymi przestrzeniami. Jest to klasyczne pole walki, na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Al Sundan zostanie udostępniony 27 czerwca.

Zobacz: EA Play: Pierwszy gameplay Star Wars Jedi: Fallen Order wygląda świetnie

A w październiku na serwery trafi Operacja Underground, która rozegra się na ciasnej mapie zmuszając graczy do walki z bardzo bliska. Akcja misji rozgrywa się w metrze, wśród wąskich korytarzy i zniszczonych dworców.

DICE ujawniło również, że 5 rozdział skupi się na Pacyfiku. Pierwszą z map będzie Iwo Jima, która skoncentruje się na walkach amfibii. Walczyć będą pomiędzy sobą wojska amerykańskie i japońskie. Więcej informacji na temat 5 rozdziału zostanie ujawnionych jeszcze w tym roku.

Nowość dla posiadaczy PS4

Co więcej Battlefield V od teraz dostępny jest za pośrednictwem EA Access i Origin Access Vault. A w przyszłym miesiącu będzie również dostępny na PlayStation 4 za pośrednictwem EA Access. Koszt usługi to 4,99 dolara miesięcznie lub 30 dolarów rocznie.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię