Strona głównaEsportCounter-StrikeCzy właśnie poznaliśmy nowy skład Neo?

Czy właśnie poznaliśmy nowy skład Neo?

Polscy kibice CS:GO cały czas zastanawiają się, co planują Jarosław ‘pashaBiceps’ Jarząbkowski i Filip ‘Neo’ Kubski. O ile pierwszy póki co zmierza skupić się na streamowaniu, o tyle drugi wciąż milczy na temat swojej przyszłości. Być może właśnie poznaliśmy jego przyszły skład.

Fatalne wyniki na przestrzeni ostatnich 2 lat i przegrane eliminacje do europejskiego Minora sprawiły, że Virtus.pro całkowicie przebudowało swój skład. Z zespołem pożegnała się przede wszystkim stara gwardia. Wiele miesięcy temu odszedł Wikto ‘TaZ’ Wojtas, a w grudniu z rosyjską organizacją pożegnali się także Jarosław ‘pashaBiceps’ Jarząbkowski i Filip ‘neo’ Kubski. Fani w Polsce zastanawiali się, co obaj teraz planują. Polski biceps przyznał, że aktualnie skupia się na streamowaniu. A Filip? Ten póki co milczy, ale zrzuty ekranu z pewnego meczu sugerują, że już tworzy nowy skład.

Na Esportowych Świrach na Facebooku pojawił się ciekawy zrzut ekranu. Możemy na nim zobaczyć wyniki z PCW (practical clan wars), czyli meczu treningowego. W nim drużyna PACT zmierzyła się właśnie z ekipą Neo. Filip występował razem z innocentem, reatzem, morelzem oraz tudsoNem. Oczywiście nie jest powiedziane, że to ostateczny skład drużyny, ale skoro grają PCW, to na pewno coś jest na rzecz. Być może w tym momencie trwają próby zawodników, więc sporo może się w tej kwestii jeszcze zmienić. Ostatecznie zawodnicy mogą też stwierdzić, że to nie działa i spróbować swoich sił w innych zespołach.

Nie zmienia to faktu, że skład – przynajmniej na papierze – prezentuje się ciekawie. Neo to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników na światowej scenie. Innocent to gracz w moim odczuciu niezwykle uniwersalny, a zarazem niedoceniany w Polsce. Z kolei morelz i reatz mają doświadczenie z grania w PRIDE, Kinguin i Virtus.pro, a tudsoN to młody talent, który świetnie pokazał się w brytyjskiej drużynie na Asus ROG. To może się udać, ale przed nimi na pewno ogrom pracy.

A jak Wam podoba się taki skład?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię