Strona głównaGryAktualnościW Fortnite pojawi się nowa, śmiercionośna broń – wieżyczka

W Fortnite pojawi się nowa, śmiercionośna broń – wieżyczka

Wkrótce do Fortnite’a zawita nowa broń, która może okazać się bardzo skutecznym narzędziem w eliminowaniu przeciwników. Epic Games zapowiedziało wprowadzenie wieżyczki. Na szczęście nie będzie to urządzenie działające automatycznie, ale i tak może siać popłoch wśród rywali.

Wiadomość o wieżyczce (ang. turret) pojawiła się u niektórych graczy wśród wiadomości w programie Epic Launcher razem z zapowiedzią, że wkrótce trafi ona do gry. To może oznacza, że jeszcze w tym tygodniu doczekamy się aktualizacji, która wprowadzi nową broń do arsenału wojowników w trybie Battle Royale. Na co dokładnie możemy liczyć?

Zobacz także: W Fortnite’a gra jednocześnie więcej ludzi niż na całym Steamie

Na szczęście wieżyczka nie będzie działała automatycznie, jak np. ta ustawiana przez Tornbjorna w Overwatchu. Zamiast tego będziemy musieli w niej usiąść. Dopiero wtedy będziemy w stanie strzelać do przeciwników. Na pewno zaletą będą szybkostrzelność i siła rażenia, ale za to będziemy siedzieć w miejscu, co wiąże się z ryzykiem otrzymania celnego strzału ze snajperki. Dodatkowo broń będzie się przegrzewać, więc nie da się z niej strzelać bez przerwy. Wieżyczkę będziemy wyrzucać granatem, zupełnie jak Port-a-Fort.

Jak podoba Wam się pomysł nowej broni do Fortnite’a?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię