Strona głównaKonsoleFriday the 13th: The Game zmierza na Nintendo Switch

Friday the 13th: The Game zmierza na Nintendo Switch

Jason Voorhees po raz kolejny będzie masakrował, tym razem na konsolach Nintendo Switch. Friday the 13th: The Game zostało oficjalnie zapowiedziane i to w zupełnie nowej wersji Ultimate Slasher Switch Edition.

Deweloper Gun Media potwierdził nadejście gry na Switch udostępniając grafikę z Jasonem Vorhees’em grającym na Switch. Wersja Ulitimate Slasher Switch Edidion będzie zawierała podstawową wersję gry oraz wszystkie płatne DLC. W skał gry wejdą wszystkie pakiety Jason Kill Pack, Counselor Clothing Pack i Party Emote. Niestety nie została tu uwzględniona ekskluzywna postać Savini Jason, która była dostępna na Kickstarterze.

Zobacz: Diuna: ogłoszono datę premiery filmu

Friday the 13th: The Game zostało sfinansowane z powodzeniem na Kickstarterze i wydane w 2017 na PC, PS4 oraz Xbox One. W 2018 Gun Media weszło w spór prawny ze scenarzystą filmu Victorem Millerem nad prawami do postaci. W wyniku sporu Gun Media potwierdziło, że nie może dodawać żadnych nowych postaci, aktualizacji ani dodatków do gry.

Zobacz: Batman Arkham Crisis – nowa gra z Nietoperzem jeszcze w tym roku?

Gun Media może skupić się tylko na utrzymaniu serwera i naprawie błędów. Dlatego w tytule nie zobaczymy już żadnych nowych treści. Tytuł jest zamknięty, co nie oznacza, że nie jest w stanie dostarczyć graczom ton rozrywki. W skrócie, Friday the 13th: The Game to niesymetryczna gra wieloosobowa, w której jeden z graczy przejmuje rolę Jasona a inni grają jako opiekunowie z Crystal Lake Camp. Jason tak jak w filmach ma fizyczną przewagę nad innymi oraz dysponuje nadprzyrodzonymi mocami. Ofiary mogą się chować i uciekać lub współpracować, co daje im przewagę nad oprawcą.

Na razie nie zdradzono dokładnej daty premiery gry na Nintendo Switch.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceusgamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię