Strona głównaGryAktualnościGamingowe podsumowanie newsów (8 – 14 marca 2021)

Gamingowe podsumowanie newsów (8 – 14 marca 2021)

Dobra wiadomość dla graczy wyczekujących premier nowych tytułów. Miniony tydzień przyniósł nam zapowiedzi kilku głośnych produkcji.

Zapowiedzi nadchodzących gier

Dla fanów polskich produkcji jednym z ciekawszych tematów w zeszłym tygodniu był Dying Light 2. Popularna produkcja Techlandu, której premiera z roku na rok coraz bardziej odkłada się w czasie, znowu pojawiła się na ustach deweloperów. W środę, 17 marca, mamy poznać nowe szczegóły odnośnie tej produkcji. Przy okazji interakcji na Twitterze w kontekście tego ogłoszenia powróciło również pytanie, czy gra nie została zapowiedziana zbyt wcześnie.

Dying Light 2

Ponadto, THQ Nordic potwierdził trwające prace nad Gothic Remake. W ciągu kilku następnych miesięcy mamy zobaczyć pierwszy pokaz gry. Okolice E3 mogą więc przynieść nam kilka bardzo interesujących zapowiedzi. Activision poinformowało z kolei, że 26 marca na PC trafi wreszcie Crash Bandicoot 4, który bardzo pozytywnie w swojej recenzji ocenił Zbyszek.

Dalej trwają plotki dotyczące nowego Assassin’s Creeda. Jeszcze niedawno informowaliśmy Was, że gra może dziać się w Japonii. Teraz 4Chan wskazuje na średniowieczną Francję. Tym razem plotki pochodzą jednak z kilku źródeł.

Xbox Game Pass

W środku tygodnia gamingową część Twittera swoją wypowiedzią poruszył Phil Spencer. Podczas gdy gracze dalej czekają na tajemniczy event Microsoftu, Spencer powiedział kilka słów o przyszłości firmy. Nowe, ekskluzywne gry planują najwyraźniej dostarczać „tam, gdzie działa Game Pass”. Wcześniejsze zobowiązania Bethesdy względem Sony zostaną dotrzymane, jednak po premierze obiecanych produkcji sytuacja może nie wyglądać tak kolorowo dla fanów PlayStation.

 

… i aktualizacji

Gracze, którzy cieszą się z kolei dostępnymi aktualnie na rynku multiplayerami, mogą niedługo doczekać się nowego contentu. W obiecującym pod kątem stanie jest Warframe, który dostanie jedną z największych aktualizacji w historii gry. Digital Extremes opublikowało niedawno 20-minutowy materiał prezentujący wszystkie nadchodzące zmiany.

Do The Division 2 trafił Title Update 12.3. Razem z nim rozpoczął się tzw. „season rerun”, czyli powtórka poprzednich sezonów gry. Jeżeli nie ograliście któregoś z poprzednich sezonów, teraz jest moment, żeby do nich wrócić. Massive zapowiedziało również, że pracują aktualnie nad zupełnie nowym trybem gry do TD2.

The Division 2 Ubisoft

Fani Fall Guys wyczekują z kolei czwartego już sezonu. Poznaliśmy już motyw przewodni kolejnej aktualizacji. Teraz przyszedł więc czas na dodatkowe szczegóły. Mediatonic na Twitterze gry opublikował niedawno rozgrywkę z poziomu, który trafi do Fall Guys razem z czwartym sezonem. Łącznie do gry ma zawitać wtedy aż siedem nowych leveli.

 

Zapowiedzi gier i aktualizacji urozmaicało w minionym tygodniu „#EAGate”. Electronic Arts przygląda się aktualnie kwestii nielegalnego handlu kartami w Ultimate Team. Ceny pojedynczych karty sięgały nawet kilku tysięcy dolarów, a o ich sprzedaż oskarżono m.in. pracownika EA. Dwa dni później zapowiedziano bany dla kupujących karty graczy, a rekompensaty dla uczciwej społeczności wciąż nie widać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię