Strona głównaGryAktualnościCoalition rozdaje graczom bonusy za problemy z Gears 5

Coalition rozdaje graczom bonusy za problemy z Gears 5

Gears 5 zaliczyło trudny start na etapie wcześniejszego dostępu dla posiadaczy Ultimate Pass. Aby wynagrodzić to graczom, Coalition postanowiło rozdać im prezenty wewnątrz gry.

Etap, który można by nazwać “early access” Gears 5, nie obył się bez komplikacji. Wielu graczy zgłaszało pojawiające się co i rusz bugi utrudniające rozgrywkę. Jednym z nich był tak zwany “błąd ESTANA”, lub inaczej błąd o kodzie 0x80004001 – pojawiający się w momencie próby zalogowania się do serwerów gry. Poza tym wczesny dostęp do Gears 5 nieszczęśliwie zbiegł się z problemami usługi Xbox Live, które miały miejsce w miniony weekend. 

Zobacz: Gears 5 z niewiadomych przyczyn zablokowane

W ramach rekompensaty Coalition postanowiło rozdać im trochę nagród. Informacja taka pojawiła się na oficjalnym koncie developera na Twitterze:

Nagrody to pięć dni Boosta oraz 600 sztuk Scrapa, który normalnie można otrzymać tylko, jeśli w lootboxach trafimy na zdublowane przedmioty. Boost umożliwia szybsze zdobywanie poziomów we wszystkich trybach multiplayerowych, a za Scrap można kupować skórki w grze.

Zobacz: Gears 5: Nowa zawartość będzie pojawiać się co 3 miesiące

To, że Coalition zaoferowało takie prezenty graczom to bardzo miły gest ze strony twórców gry, a jeszcze milszym będzie, jeśli wspomniane problemy już nigdy więcej nie pojawią się w grze. A czy Was spotkały jakieś problemy w Gears 5?

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię