Strona głównaGryAktualnościGTA 6 potwierdzone. Tajemnicę zdradził współpracownik Rockstar Games

GTA 6 potwierdzone. Tajemnicę zdradził współpracownik Rockstar Games

Chociaż trwające prace nad GTA 6 były niemal pewne, to teraz mamy praktycznie 100-procentową pewność, że Rockstar Games szykuje kolejną część „wielkich kradzieży samochodów”. Przypadkowo (prawdopodobnie)  ujawnił to jeden ze współpracowników firmy.

Kolejna część GTA jest tak pewna, jak kolejna odsłona FIFY. To seria, która jest zbyt popularna i zbyt dochodowa, aby z niej zrezygnować. Dlatego wszyscy w gruncie rzeczy wiedzieliśmy, że prawdopodobnie od jakiegoś czasu trwają już prace nad szóstą częścią. Teraz mamy tego pewność, dzięki CV jednego ze współpracowników.

Zobacz: Capcom próbuje nam coś powiedzieć. Czy chodzi o remake Resident Evil 3?

Bibin Michale jest grafikiem, który wcześniej pracował między innymi w Codemasters. Duże doświadczenie nie uchroniło go jednak przed sporą wpadką. W swoim CV mężczyzna napisał, że od grudnia 2017 roku do kwietnia 2018 roku pracował na „tworzeniem pojazdów koncepcyjnych do dodatku do GTA 5 i nadchodzącego GTA 6”. No cóż, nie jest to raczej informacja, która ucieszyła Rockstar Games i Take-Two. Z drugiej strony podgrzewanie atmosfery zawsze jest dobre, nawet dla niezapowiedzianych jeszcze produkcji.

Warto w tym miejscu przypomnieć niedawne plotki, według których GTA 6 zadebiutuje w 2020 roku na konsolach nowej generacji. Według anonimowego, europejskiego dewelopera Sony miało zapłacić sporą sumkę za miesięczny exclusive na PlayStation 5. Jeśli rzeczywiście dzieli nas rok od debiutu gry, to być może na czerwcowym E3 2019 poznamy więcej szczegółów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię