Strona głównaGryAktualnościGracze odkryli nowy easter egg w GTA Online. Kosztowny i czasochłonny easter...

Gracze odkryli nowy easter egg w GTA Online. Kosztowny i czasochłonny easter egg

Wystarczyło zaledwie kilka dni, aby gracze GTA Online odkryli nowy easter egg w grze. Pojawił się on w grze przy okazji dodania Arena War. Jeśli chcecie go sprawdzić, to przyszykujcie trochę wirtualnej gotówki i sporo czasu. W zamian otrzymacie niezwykle oryginalne ubrania.

Aby odblokować ubiór o nazwie Epsilon, musicie udać się do jednego z klubów nocnych. Nie ma znaczenia czy należy on do Was, czy do innego gracza. W toalecie klubowej znajdziecie pracownika, któremu musicie wręczyć napiwek. Jednak nie wystarczy jedna donacja. Po dziesięciokrotnym wręczeniu 1 dolara pojawi Wam się informacja „Seeking The Truth”. Jeśli zrobicie to 155 razy, to z kolei zobaczycie wiadomość o treści „Chasing The Truth”. Niestety, to jeszcze nie koniec. W sumie napiwek trzeba dać aż 575 razy, aby zobaczyć finałowe słowa „Bearing The Truth”. Zajmuje to około 15 minut i w zamian otrzymacie wspominany strój o nazwie Epsilon.

Zobacz także: Według plotek wyciekła wersja PC Red Dead Redemption 2

Warto zwrócić tutaj uwagę, że nazwa Epsilon nie jest przypadkowa. Jest to strój osób należących do kultu z GTA V i GTA San Andreas, który inspirowany jest Scjentologią. Co więcej, pojawiające się wiadomości to też nazwy misji do wykonania, dzięki którym można dołączyć do tajemniczego kultu. Niestety, wygląda na to, że strój Epsilon nie jest do końca dopracowany. Niektórzy gracze donoszą, że ubiór znika z ich ekwipunku po wylogowaniu się z gry. Z kolei inni w ogóle nie otrzymują stroju nawet po przekazaniu pracownikowi klubu odpowiedniej liczby napiwków. Może to być część tajemnicy albo po prostu zwykły bug, który należy naprawić.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceKotaku
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię