Strona głównaKonsoleGTA Online – Rockstar wyciągnie łapki po pieniądze. W zamian dodatkowe korzyści

GTA Online – Rockstar wyciągnie łapki po pieniądze. W zamian dodatkowe korzyści

Rockstar zapowiedział płatną subskrypcję w GTA Online dla graczy PS5 i Xbox Series. W zamian za pieniądze, gracze mogą liczyć na dodatkowe korzyści w grze w postaci wirtualnych pieniędzy oraz innych bonusów.

Rockstar umie w zarabianie na odgrzewanych kotletach i jest całkiem pomysłowy w tej materii. Deweloper zapowiedział płatną subskrypcję do GTA Online, kryjącą się pod nazwą GTA+. Oferta będzie skierowana do posiadaczy konsol obecnej generacji. Miesięczny koszt to „jedyne” 26,99 zł. W zamian możemy liczyć na pół miliona dolarów w grze, możliwość zakupu nieruchomości w Los Santos i okolicach, co z kolei da dostęp do nowej zawartości z nowych lub pomiętych aktualizacji w tym specjalne ulepszenia pojazdów i zniżki członkowskie.

Pierwszy miesiąc rozpocznie się 29 marca i potrwa do 27 kwietnia. A na co możemy liczyć:

  • 500 000 GTA$ automatycznie przekazane na rachunek w banku Maze.
  • Principe Deveste Eight — wraz z bezpłatnym ulepszeniem Hao’s Special Works, zanim zostanie ono udostępnione do zakupu — plus oznaczenia CMYK z usterką i Pomarańczowa faza.
  • Warsztat tuningowy umiejscowiony w La Mesa, który otwiera dostęp do różnych możliwości rozgrywki z Los Santos Tuners. Dotychczasowi właściciele warsztatów tuningowych będą mogli za darmo przenieść swój zakład do La Mesa.
  • Zniesiona opłata za członkostwo w klubie samochodowym LS. Dotychczasowi członkowie klubu samochodowego posiadający GTA+ otrzymają zamiast tego premię 50 000 GTA$.
  • Właściciele jachtów będą mogli za darmo ulepszyć swój jacht do superjachtu Aquarius.
  • Koszulka Gussét z żabą oraz koszykarska koszulka Broker Prolaps wraz z szortami zostaną automatycznie dodane do waszej garderoby.
  • Oznaczenie Kolaż dla Mammotha Avengera, HVY BWP, oraz TM-02 Khanjali.
  • Wybór darmowych farb i emblematów do warsztatu tuningowego.
  • 3x GTA$ i RP za Serię wyścigów HSW.
  • 2x więcej reputacji w klubie samochodowym za Serię wyścigów ulicznych.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – aktualizacja 1.52 naprawia wiele bugów i glitchy

Dodatkowo subskrybenci będą mogli nabyć za pośrednictwem PS Store i MS Store karty Shark, dające więcej niż standardowe ilości pieniędzy. Subskrypcji usługi można dokonać za pośrednictwem sklepów na obu konsolach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię