Strona głównaKonsoleSony zapowie PS Pass w przyszłym tygodniu?

Sony zapowie PS Pass w przyszłym tygodniu?

Według dokumentów, do których dotarł Jason Schreier w przyszłym tygodniu Sony zapowie swoją wersję microsoftowego odpowiednika Game Passa.

Jason Schreier i Takashi Mochizuki z serwisu Bloomberg mieli wgląd do dokumentów, według, których Sony ma w planach prezentację nowej usługi subskrypcji gier, odpowiednika Game Passa. Plotki na temat „PS Passa” krążą w sieci już od dłuższego czasu. Dziennikarz zapewnia, że usługa Sony będzie zapowiedziana jeszcze tej wiosny. Co ciekawe, podobne informacje przekazywał w zeszłym miesiącu Jeff Grubb.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – aktualizacja 1.52 naprawia wiele bugów i glitchy

Według nieoficjalnych doniesień, nowa usługa kryje się pod nazwą Project Spartacus. Jednak jej handlowa nazwa to PlayStation Infinite i ma oferować trzy rodzaje abonamentu – Essential, Extra oraz Premium, za które zapłacimy odpowiednio 10 13 i 16 dolarów.

Najniższa opcja będzie zawierała to co obecnie PS Plus, czyli dostęp do gier z PlayStation Plus Collection i umożliwi rozgrywkę online. Drugi z wariantów da dostęp do około 300 gier, które teraz dostępne są w PS Now (usługa niedostępna w Polsce). Najwyższy z abonamentów pozwoli zagrać w wersje próbne nowych gier, grać w chmurze oraz zaoferuje kompatybilność wsteczną wielu gier z PS, PS2, PS3 i PSP.

Jeżeli faktycznie plotki się potwierdzą, to Sony stanie się potężną konkurencją dla Microsoftu w kategorii dostępu do gier w ramach subskrypcji. Ale czy tak się stanie, przekonamy się niedługo.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię