Strona głównaGryAktualnościHalo Reach - beta testy już niedługo, ale nie na PC

Halo Reach – beta testy już niedługo, ale nie na PC

Gracze po zapowiedzi Halo Master Chief Collection na PC zareagowali bardzo entuzjastycznie i z niecierpliwością czekają na ogłoszenie daty premiery. Teraz dowiedzieliśmy się, że Halo Reach będzie można grać w ramach wczesnego dostępu. Testy wystartują już wkrótce, niestety nie na PC.

Jak ujawniło studio 343 Industries, beta testy Halo rozpoczną się za kilka tygodni, ale tylko dla Xbox One. Testowanie wersji PC, również jest w planach jednak w późniejszym terminie. Według przekazanych informacji zespół deweloperski Halo Reach nadal pracuje nad kompilacją wersji beta, ale możliwość wykonania pierwszych testów to kwestia tygodni. Ekipa nie spodziewa się, że pomiędzy testami gry dla obu platform miało upłynąć dużo czasu.

Zobacz: Oficjalnie: Halo: The Master Chief Collection trafi na PC. Zestaw zostanie powiększony o Halo:…

Wynika to z faktu, że wersja dla konsoli jest w trochę bardziej zaawansowanym stadium rozwoju niż wersja PC, przez co będzie gotowa trochę wcześniej. PC jak można sobie wyobrazić jest inną bestią i chcemy zapewnić, że pierwszy test ma odpowiednio przygotowany interfejs i dostosowany do komputera PC. A to wymaga czasu. Nie spodziewamy się szczególnie dużej przerwy w czasie pomiędzy wersjami, ale najpierw będziemy testować Xbox One przed wersją PC.

Zobacz: Cyberpunk 2077 zostanie wydany na PlayStation 5 i Xbox Scarlett

Dobrą wiadomością jest to, że cała kolekcja Halo Master Chief pojawi się na PC w 2019 roku, więc pomiędzy testami a finalną wersją gry będzie mało czasu. Z drugiej strony może to spowodować, brak odpowiednich poprawek przed wydaniem finalnej wersji gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię