Strona głównaKonsoleHyperX prezentuje nowe akcesoria dla posiadaczy konsoli Xbox

HyperX prezentuje nowe akcesoria dla posiadaczy konsoli Xbox

Ładowarka dla pada HyperX ChargePlay Duo oraz headsety HyperX CloudX Chat i HyperX CloudX Stinger to nowości w portfolio HyperX’a, dedykowane posiadaczom konsol Xbox.

Firma HyperX wypuściła dzisiaj do sprzedaży trzy nowe akcesoria stworzone z myślą o konsoli Xbox oraz oficjalnie licencjonowane przez Microsoft. W skład zestawu wchodzą stacja ładująca dla padów ChargePlay Duo oraz słuchawki z mikrofonami – Cloudx Chat i CloudX Stinger. 

Zobacz: HyperX Alloy FPS RGB – recenzja gamingowego mechanika

ChargePlay Duo to pierwsza oficjalnie licencjonowana stacja ładująca dla Xboxa. Zaprojektowana z myślą o wszystkich padach Microsoftu współpracujących z konsolami. Za jej pomocą będzie można naładować zarówno klasycznego pada jak i wersję Elite – i to w mniej niż 3 godziny. Stacja została wyposażona w dociążaną podstawę oraz dwa akumulatory o pojemności 1400mAh każdy. Znajdziemy na niej też diody led informujące o stanie naładowania każdego pada.

Zobacz: HyperX Cloud Stinger Wireless – kolejne słuchawki uznanego producenta. Czy równie dobre jak poprzednie?

Jeśli zaś chodzi o headsety – CloudX Chat został zbudowany w oparciu o jeden, 40 mm przetwornik i mikrofon z redukcją szumów. Został on zabezpieczony pop-filtrem, a całości dopełnia możliwość kontrolowania głośności oraz wyciszania dźwięku. Jeśli chodzi o słuchawki Stinger to w ich przypadku mamy do czynienia z przetwornikami kierunkowymi o średnicy 50 mm oraz kontrolą głośności i mikrofonem wyłączanym poprzez podniesienie pałąka. Ważna dla graczy powinna być waga nowych słuchawek – Stingery ważą zaledwie 275 gramów. 

HyperX

Nowe akcesoria HyperX – ceny

Dedykowana cena stacji ładującej to 24,99 euro, headset Chat kosztuje 19,99 euro, natomiast nowe Stingery to wydatek rzędu 59,99 euro. Wszystkie można zdobyć między innymi na Amazonie. Co sądzicie o nowych akcesoriach?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię