Strona głównaGryAktualnościDrop paczek z okazji IEM Katowice 2019 dopiero po wykupieniu przepustki

Drop paczek z okazji IEM Katowice 2019 dopiero po wykupieniu przepustki

W nocy Valve udostępniło aktualizację Counter-Strike’a, która wprowadza naklejki, graffiti i Pick’Em Challenge z okazji Majora IEM Katowice 2019. No i sporo się zmieniło. Jeśli liczyliście na obstawianie meczów lub drop skrzynek za samo oglądanie, to mam złe informacje. Wcześniej musicie wykupić przepustkę!

Przepustka, nazwana „Katowice 2019 Viewer Pass” kosztuje 37,99 zł. Na co pozwala? Przede wszystkim, po wykupieniu jej, możecie wziąć udział w Pick’Em Challenge. Co ważne, nie trzeba dodatkowo kupować naklejek, przynajmniej w Fazie Nowych Pretendentów.

Ale na tym możliwości przepustki się nie kończą. Każdy, kto ją kupi, otrzyma również specjalny żeton, który będzie się ulepszał wraz z oglądaniem Majora i poprawnym typowaniem Pick’Em Challenge. Brązowy żeton ulepszy się do srebrnego po wykonaniu 5 zadań, do złotego po wykonaniu 7 zadań i diamentowanego po ukończeniu 11 misji. Gdy do tego dojdzie, sami będziemy mogli wybrać, z którego meczu chcemy dostać paczkę z pamiątkowymi skinami. To jednocześnie oznacza, że bez kupienia Viewer Pass nie macie co liczyć na dropy za siedzenie na Twitchu lub Steam.tv. Poza tym przepustka pozwoli na nielimitowanie używanie graffiti zespołów, ale tylko przez cały czas trwania Majora.

Zobacz: Drużyny IEM Katowice Major rozstawione. Znamy pary pierwszych spotkań oraz godziny finałów

Oprócz tego Valve udostępniło standardowe kapsuły z naklejkami i graffiti. Tradycyjnie 50% wpływów z nich i przepustki oglądającego trafi do zespołów biorących udział w IEM Katowice 2019.

Jak podoba Wam się taka aktualizacja?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię