Strona głównaGryAktualnościJuż dziś sporo nowości podczas InsideXbox. Czy pora na nowego Tomb Raidera...

Już dziś sporo nowości podczas InsideXbox. Czy pora na nowego Tomb Raidera w Xbox Game Pass?

Od ostatniego pokazu sygnowanego nazwą InsideXbox minęło co prawda jeszcze stosunkowo niewiele czasu (poprzedni taki odbył się w listopadzie i pokazano na nim między innymi system demolki w Crackdown 3), a już dziś czeka nas kolejne wydarzenie tego typu.

Po raz kolejny konsolowy oddział Microsoftu uraczy nas prezentacjami nowych gier, a także zapewne nowościami dotyczącymi subskrypcji Xbox Game Pass. Póki co o lutowej propozycji Game Pass’a wiemy tylko tyle, że ma być jedyna w swoim rodzaju i zawierać produkcję, której wielu wyczekuje od dawna. Według wielu spekulacji może to być najnowsza część Tomb Raidera – Shadow of the Tomb Raider. Świadczyć o tym może chociażby logo usługi na Twitterze, które ostatnio zyskało element ozdobny w postaci charakterystycznego fragmentu księżyca – znanego z okładki gry.

To, czego możemy być pewni jeśli chodzi o wieczorne wydarzenie, to prezentacje kolejnych elementów zawartości do nowych gier – The Division 2, Metro Exodus, Mortal Kombat 11 czy Jump Force, oraz wielu innych.

Konferencja wystartuje o 23:00 czasu polskiego i będzie ją można obserwować na kanale na Twitchu, jak również w usługach takich jak Youtube, Mixer, Twitter oraz Facebook. Widzowie Mixera mogą liczyć na dodatkowe materiały wideo oraz darmowe przedmioty do gier.

Na jakie informacje z XboxInside czekacie najbardziej?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię