Strona głównaGryAktualnościShadow of The Tomb Raider DLC The Pillar - znamy już datę...

Shadow of The Tomb Raider DLC The Pillar – znamy już datę premiery

Edios Montreal i Squre Enix ogłosili datę premiery drugiego dodatku do Shadow of The Tomb Raider zatytułowanego The Pillar. Będzie on dostępny w ramach przepustki sezonowej, a także osobno.

Premiera The Pillar została zaplanowana na 18 grudnia, a wraz z nim do gry trafi również nowa broń, strój, umiejętności oraz misje. Jest to drugi z siedmiu zaplanowanych DLC, wszystkie będą składać się w jedną długą historię. Każdy z nich zapewni również kooperację z postaciami z podstawowej wersji gry. Niestety brak informacji na temat szczegółów nowego zadania, jakie nas czeka.

Zobacz także: Warner Bros pracuje nad nową grą z Batmanem i Trybunałem Sów?

Z okazji premiery The Pillar deweloperzy udostępnili również film ukazujący kulisy prac nad dodatkową zawartością do Shadow of The Tomb Raider. Programiści opowiadają o procesie opracowania DLC, poprawkach, jakich dokonywali oraz relacji pomiędzy członkami zespołu. Ponadto możemy poznać plany zespołu na przyszłość.

Shadow of the Tomb Raider jest obecnie dostępny na Xbox One, PS4 i PC. Pierwszym DLC, jaki trafił do gry był The Forge. W planach jest jeszcze pięć.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię