Strona głównaGryAktualnościJuż za miesiąc Wiedźmin Geralt znów zapoluje na potwory

Już za miesiąc Wiedźmin Geralt znów zapoluje na potwory

Geralt nie ma możliwości odpocząć na wiedźmińskiej emeryturze. Najpierw Biały Wilk został zaproszony do pojedynków w Soul Calibur VI, a już w przyszłym miesiącu sięgnie po srebrny miecz i stanie do walki przeciwko potworom w Monster Hunter: World.

Capcom zapowiedział gościnne pojawienie się Wiedźmina jeszcze w zeszłym roku. Geralt pojawi się w Monster Hunter: World 8 lutego w ramach bezpłatnej aktualizacji na PS4 i Xbox One. Będzie to pełna postać, a nie tylko skórka jak bywało w przypadku innych bohaterów np. Aloy z Horizon czy Ryu ze Street Fighter. Deweloper nie przedstawił jeszcze wszystkich szczegółów wydarzenia, zdradził jednak, że cała akcja prowadzona jest w ścisłej współpracy z CD Projekt. Możemy spodziewać się, zatem nowych linii dialogowych, których nie mieliśmy okazji usłyszeć podczas gry w Wiedźmina.

Zobacz: Epilogu w Kingdom Hearts 3 nie zobaczycie bez szybkiego internetu

Nie wiadomo niestety, kiedy aktualizacja trafi do graczy PC. Capcom nadal utrzymuje konsolową i pecetową wersję gry w osobnych harmonogramach. A jeszcze w tym miesiącu, a dokładniej 26 stycznia, na wszystkich platformach rozpocznie się Monster Hunter: World Appreciation Fest. Po raz kolejny jednak deweloper nie zdradza, co dokładnie będzie się wtedy działo. Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię