Strona głównaWiadomościSzczeciński patus na celowniku - policja sprawdza filmy Kruszwila

Szczeciński patus na celowniku – policja sprawdza filmy Kruszwila

Policja coraz częściej i coraz chętniej przygląda się działalności patostreamrów i patotuberów. Tym razem na celowniku znalazł się szczeciński youtuber Lord Kruszwil, miernie starający się naśladować pomarańczową legendę Testovirona. Kruszwil podejrzewany jest o seksualną deprawacje nieletnich.

Sprawa nagrań youtubera weryfikowana jest przez wydział cyberprzestępczości zachodniopomorskiej policji. O skandalicznych nagraniach poinformował Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który chce zamknięcia konta Kruszwila. Policja sprawdza czy na kanale publikowane są treści dotyczące seksualnej deprawacji nieletnich.

Zobacz: Kolejny patostreamer na celowniku policji. Zaatakował babcię w trakcie transmisji

Prezes Ośrodka poinformował policję o nagraniach, w których przedstawione jest wykorzystywanie seksualne oraz deprawowanie dziecka przez Kruszwila i Kamerzystę. Chodzi głównie o nakłanianie przez nich nieletniego do poddania się innym czynnościom seksualnym polegającym na dotykaniu intymnych części ciała przypadkowych kobiet i rozpowszechnianiu nagrań w Internecie. Ponadto obaj panowie mieli wyzywać i znieważać nieletniego.

Zobacz: Rafonix przed sądem. Patostreamer odpowie za pobicie niepełnosprawnego

Równolegle zostało przesłane oficjalne pismo do gogle Polska, które jest administratorem YouTube z wnioskiem o zamknięcie kanału Lorda Kruszwila. Gdy tylko pojawią się nowe informacje w sprawie wrócimy do tematu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię