Strona główna Konsole Kolejny przeciek potwierdzający Nintendo Switch Mini 2?

Kolejny przeciek potwierdzający Nintendo Switch Mini 2?

Jakiś czas temu na stronie chińskiego producenta wyciekły zdjęcia przedstawiające nową wersję Nintendo Switch Mini. Producent zaprzeczał potem istnieniu konsoli. Teraz kolejny producent akcesoriów ujawnia zdjęcia innej wersji konsoli, to nie może być przypadek.

O nadchodzących grach dowiadujemy się bardzo często przez przypadek, przypadkowe zdjęcie na stronie dewelopera, nowa pozycja w dużym sklepie internetowym. Assassin’s Creeed Origins „wpadł” za sprawą koszulki, Odyssey przez brelok do kluczy. Tym razem w sieci pojawiły się zdjęcia Nintendo Switch Mini 2, przy okazji reklamy futerału ochronnego na konsolę.

Zobacz: Realm Royale do ściągniecia za darmo na Nintendo Switch

Zobacz: Nintendo Switch Mini: chiński producent akcesoriów zaprzecza produkcji konsoli

Informacja o konsoli została udostępniona przez jednego z użytkowników Twittera. Możemy tam zobaczyć silikonową osłonę na konsolę. Sama konsola ma większy ekran poza tym niczym nie różni się od standardowej wersji Nintendo.

Używając technik CSI możemy zobaczyć, że w rogu widnieje napis Nintendo Mini Switch 2. Jest to o tyle dziwne, ponieważ wcześniejsze informacje na temat nowej wersji konsoli Nintendo mówiły o jej mniejszej i tańszej wersji, stąd mini w nazwie. Ostatecznie jednak Nintendo nie zaprezentowało oficjalnie nowych wersji konsol więc całość nadal musimy traktować z lekką dozą sceptycyzmu.

Zobacz: Producent akcesoriów niechcący potwierdził Nintendo Switch Mini

Nintendo jakoś nigdy nie jest wylewne, dlatego musimy liczyć na kolejne doniesienia i przecieki w temacie. Gdy tylko takie się pojawią damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE