Strona główna Konsole Producent akcesoriów niechcący potwierdził Nintendo Switch Mini

Producent akcesoriów niechcący potwierdził Nintendo Switch Mini

Producenci osłon i elementów chroniących smartfony otrzymują informację na temat nowych urządzeń znacznie wcześniej niż inni. Dodatkowy czas potrzebny jest na zaprojektowanie i wyprodukowanie takich akcesoriów. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku konsoli Nintendo Switch, tym razem jednak producent etui niechcący zdradził wejście na rynek Switch Mini.

HonSon, chiński producent akcesoriów, zaczął wysyłać e-maile przedstawiające przeprojektowany Nintendo Switch Mini z zainstalowanymi na stałe Joy-Conami. Firma twierdzi, że produkuje futerały, ochraniacze ekranu oraz inne akcesoria do konsoli.

Zobacz: Trwa produkcja dwóch nowych wersji Nintendo Switch

Nintendo Switch Mini

Jakiś czas temu pojawiły się plotki na temat dwóch nowych wersji Switch, więc jednym z nich może być wersja Mini. Według przecieków jedna z wersji konsoli pozbawiona byłaby możliwości łączenia się ze stacją dokującą umożliwiającą granie na telewizorze. Druga konsola to miałby być w wersji Pro wyposażona w mocniejsze podzespoły.

Zobacz: Poznaliśmy oficjalną datę premiery Animal Crossing na Nintendo Switch

 

 

Tańsza wersja Switch miałby sens jako dodatkowa tańsza wersja. Pojawiają się głosy, że brak możliwości dokowania byłby błędem i całkowicie przeczył nazwie konsoli. Z drugiej strony nie każdy chce dokować konsolę bo ta służy mu do grania w podróży czy poza domem. Ja jestem na tak. A Co Wy sądzicie na ten temat?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE