Strona głównaWiadomościHardwareZbudował działający komputer z wykorzystaniem… makaronu

Zbudował działający komputer z wykorzystaniem… makaronu

Też czasami nudzi mi się w domu i nie wiem, co ze sobą zrobić, ale w przeciwieństwie do pewnego YouTubera nigdy nie wpadłem na pomysł, aby zbudować komputer z makaronu. Do tego w pełni działający komputer.

Czasami lubię oglądać różne wymyślne zestawy komputerów, które mają nawiązywać do jakichś gier, komiksów lub po prostu dobrze prezentować się na biurku (lub pod nim). Jednak komputer zamontowany na makaronie, to już dla mnie lekka przesada. A z tym właśnie mamy do czynienia w przypadku dzieła YouTubera – Micah Laplante.

Zobacz: Fan Wiedźmina stworzył dedykowaną klawiaturę do gry w Dziki Gon

Przepis na komputer był w sumie prosty. Mężczyzna wziął starego laptopa Asusa z zepsutym ekranem, wyjął go z obudowy, a następnie położył na makaronie. Do zamocowania najważniejszych elementów użył gorącego kleju, a następnie wszystko przykrył kolejną warstwą makaronu. Boki pomalował farbą, aby całość przypominała rzeczywistą lasagne. Projekt jest dopracowany, bo YouTuber zadbał nawet o dostęp do wszystkich portów.

Zobacz: Uruchomiliśmy nasz własny sklep Gaming Society!

Ale teraz czas na najważniejsze – czy komputer działa? Odpowiedź jest prosta – tak. Laplante miał początkowo małe problemy, ale udało mu się je pokonać. W końcu włączył komputer i zagrał na nim w Rocket League oraz odpalił filmy z YouTube’a i Hulu. Gdy zainstalowały się wszystkie aktualizacje Windows 10 z 3 ostatnich lat, to podłączył też pada od Xboxa.

Całość możecie obejrzeć poniżej:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamer
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię