Strona głównaWiadomościAkcesoriaKontroler DualShock 4 za 14 tysięcy dolarów

Kontroler DualShock 4 za 14 tysięcy dolarów

Bez dwóch zdań, to najdroższy kontroler do gier. Różnica w cenie nie polega jednak na nowych funkcjach, a zastosowaniu innego materiału.

Nowa generacja konsol jest nieunikniona, a wraz z nią nadejdą nowe możliwości (m.in. kompatybilność wsteczna) i prawdopodobnie bardziej nowoczesne kontrolery. Wobec tego dla wysłużonego DualShock 4 nadchodzi długo wyczekiwana emerytura. Zanim jednak przejdzie w stan spoczynku, sklep Brikk uhonoruje jego gamingowe czyny wydając go w specjalnej wersji „Wyjątkowo Praktycznej”.

Mowa o ręcznie wykonanym kontrolerze Premium, który został pokryty 24-karatowym żółtym złotem. Dodatkowo zabezpieczony jest potrójną warstwą przezroczystej okleiny ochronnej DLC.

Ekskluzywna edycja Dualshocka jest dostępna w dwóch wariantach. W standardzie – choć nie ma nic wspólnego z pierwotnym wzorem – otrzymamy pad z przyciskiem PlayStation stworzonym z 18-karatowego złota, ponadto wysadzany 7 nieskazitelnymi diamentami. Natomiast wariant Deluxe został wyposażony w 9 złotych przycisków wzbogaconych diamentami o łącznej masie 2,2 karatów.

Jak się pewnie domyślacie, jest spora różnica w cenie między wersją Klasyczną a Deluxe. Składając zamówienie na tą pierwszą wydamy 8,5 tys. dolarów, a chcąc sprawić sobie najbardziej wypasiony model będziemy musieli przygotować aż 14 tys. dolarów.

Biorąc pod uwagę jego cenę, kontroler raczej nie wpadnie w ręce typowych graczy, a szejków, którzy kupią go, bo mogą…

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcebrikk.com
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię