Strona głównaKonsoleSony szuka pracowników sprzedaży PS5, a w międzyczasie powstaje ostatnia gra na...

Sony szuka pracowników sprzedaży PS5, a w międzyczasie powstaje ostatnia gra na PS4

Sony poszukuje starszego menedżera produktu, który będzie zajmował się kampaniami sprzedażowymi dla PlayStation nowej generacji. O ile nie jest wielką niespodzianką, że Sony pracuje nad kolejną wersją konsoli PlayStation to na uwagę zasługuje fakt, że już zaczyna myśleć o sprzedaży.

Ogłoszenie o wakacie w Sony zostało zamieszczone na portalu Linkedin. Możemy w nim przeczytać:

Poszukujemy przedsiębiorczego leadera produktu, który dołączy do naszej grupy Intelligence Platform Group. W ramach tego stanowiska będziesz współpracować z partnerami, produktem i inżynierami, przyczyniając się do rozwoju PlayStation Inteligence Platform. Będziesz właścicielem roadmapy dla kampanii PlayStation nowej generacji.

Na innym z portali ogłoszeniowych została zauważona inna oferta. Tym razem Sony poszukuje starszego inżyniera oprogramowania. A w treści ogłoszenia również użyto zwrotu „nowa generacja urządzeń PlayStation”.

Zespół, do którego się przyłączysz, Będzie odpowiedzialny za rozwój platform, które umożliwiają dostarczenie inteligentnych rozwiązań dla następnej generacji urządzeń PlayStation.

Spodziewana data premiery PS5 to koniec 2019 lub 2020 roku. Niedawno CEO Sony stwierdził, że produkcja konsoli nowej generacji jest koniecznością.

Ale zanim pojawi się kolejna wersja PlayStation mamy szansę doczekać się jeszcze jednego dużego tytułu. Według niepotwierdzonych plotek trwa obecnie produkcja gry, która nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona. Podczas jednej z konferencji przedstawiciel ds. sprzedaży firmy Benji miał powiedzieć:

Trudno pokazywać się na dużych konferencjach, gdy każdy liczący się tytuł ekskluzywny na PS4 został już ogłoszony. Każdy poza jednym.

W dalszej części wypowiedzi Benji określił, że ten niezapowiedziany tytuł nie będzie to gra na VR ani żaden remake.

Po tym wydarzeniu rozpoczęły się spekulacje na temat tytułu, który będzie zwieńczeniem ery PS4. Czy mamy zatem szansę na Bloodbrone 2, Horizon 2 albo nowe Killzone? Jak sądzicie? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię