Strona głównaKonsoleKultowa gra z PlayStation powraca. Zobacz pierwszy trailer

Kultowa gra z PlayStation powraca. Zobacz pierwszy trailer

Trwa ostatnio moda na ponownie wydawanie tych samych gier. Do żywych wracają przede wszystkim kultowe produkcje z pierwszego PlayStation. Do sporego grona takich gier dołącza kolejny tytuł – MediEvil. Sony właśnie zaprezentowało pierwszy trailer. 

Nie mam nic przeciwko wydawaniu starych gier na nowo, o ile twórcy porządnie wywiążą się ze swojej roli. Jeszcze kilka lat temu była moda na tzw. remastery, czyli wydawanie identycznych gier z lekką poprawioną grafiką i ewentualnie zmienionym sterowaniem. Dzisiaj jest już inaczej. Dzisiaj króluje robienie tych samych gier zupełnie od nowa. Tak było z Crash Bandicoot N.Sane Trilogy i tak samo będzie z Resident Evil 2 Remake, czy też Spyro Reignited TrilogyNiby to te same gry, ale w rzeczywistości są to tworzone od podstaw tytuły, przystosowane do dzisiejszych standardów. Tak samo będzie z MediEvil, którego trailer opublikowało Sony. 

Gra zostanie wydana w 2019 roku. Jeszcze nie znamy dokładnej daty, ale wiemy, że nowy MediEvil trafi na PlayStation 4. Szkoda, że w tym przypadku odświeżona zostanie tylko pierwsza część, a nie od razu też dwójka, jak to miało miejsce przy okazji Crasha i będzie miało miejsce w przypadku Spyro.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceSony
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię