Strona głównaGryAktualnościCD Projekt szykuje coś wielkiego na tegoroczne E3. Czy poznamy date premiery...

CD Projekt szykuje coś wielkiego na tegoroczne E3. Czy poznamy date premiery Cyberpunk 2077?

Główną atrakcją zeszłorocznych targów E3 bezsprzecznie było wystąpienie CD Projekt i prezentacja najbardziej oczekiwanego tytułu, czyli Cyberpunk 2077. Adam Kiciński prezes firmy zapowiedział dzisiaj, że E3 2019 będzie najważniejszym wydarzeniem w historii firmy.

Podczas dzisiejszej prezentacji wyników finansowych firmy Adam Kiciński powiedział:

Ubiegłoroczne targi E3 były jak dotąd najważniejszymi w całej historii CD Projekt. Ale ten rok będzie dla nas jeszcze ważniejszy. Naprawdę przygotowaliśmy wielkie show.

Zobacz: CD Projekt z rewelacyjnym wynikiem finansowym w 2018. Głównie za sprawą Wiedźmina

Później Kiciński zapowiedział, że w tym roku studio będzie miało dla graczy duże niespodzianki, których szczegółów nie zdradził. Powiedział tylko, że nie będą to gwiazdy muzyki pop. Podkreślił również, że pomimo umniejszania znaczenia E3 przez wielu wydawców, dla CD Projekt jest to najlepszy moment na zapowiedzi wielkich premier w ciągu roku.

Zobacz: CD Projekt RED potwierdza – druga gra AAA przed końcem 2021 roku

Szef studia odniósł się również do trwających naborów na różne stanowiska informując, że ma to na celu wsparcie kolejnej jeszcze niezapowiedzianej gry, nad którą pracują.

Jest jeszcze za wcześnie, aby omawiać szczegóły. Robimy wiele rzeczy, których nie komunikujemy i nie mówię, że inny produkt Cyberpunk jest lub nie jest rozwijany, Po prostu jest kilka rzeczy, o których jeszcze nie rozmawiamy.

Pełną prezentację możecie obejrzeć poniżej:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceyoutube
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię