Strona główna Konsole Liczba subskrybentów Xbox Game Pass liczona jest w milionach

Liczba subskrybentów Xbox Game Pass liczona jest w milionach

- Reklama -

Xbox Game Pass rozwija się znacznie lepiej niż można było przypuszczać. Microsoft zaciera ręce obserwując licznik użytkowników oraz stan konta. Według Phila Spencera liczba subskrybentów usługi idzie już w miliony.

Spencer podczas X018 powiedział:

Widzimy niesamowity wzrost dzięki Game Pass, mamy dziś miliony subskrybentów. Ale każda gra dostępna w ramach Game Pass dostępna jest również do kupienia.

Podoba mi się pomysł, że masz wybór, w jaki sposób budujesz swoją bibliotekę gier. Chcesz kupić grę, kupujesz. Jeżeli wolisz mieć dostęp do gier dzięki subskrypcji, to również masz taką możliwość. Podoba mi się, że na naszej platformie masz wybór.

Zobacz także: Do Xbox Game Pass trafia 16 kolejnych gier i świąteczna promocja cenowa

Wygląda na to, że nowa usługa Microsoftu została ciepło przyjęta przez graczy. Co więcej będzie ona wkrótce dostępna również dla graczy PC. W listopadzie subskrybenci uzyskali dostęp do PUBG. Z kolei w przyszłym miesiącu do biblioteki gier dojdą: Hellblade, Mutant Year Zero oraz Ori among the others.

A Wy korzystacie już z Xbox game pass? Jeżeli chcielibyście wypróbować usługę to przez pierwszy miesiąc za subskrypcję zapłacicie zaledwie złotówkę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE