Strona głównaKonsoleMarvel's Spider-Man 2 – Venom grywalną postacią?

Marvel’s Spider-Man 2 – Venom grywalną postacią?

Do sieci trafiły plotki według, których w Marvel’s Spider-Man 2 będziemy mogli zagrać również Venomem. Panie Insomniac Games, ja jestem na tak.

Marvel’s Spider-Man 2 to zdecydowanie jeden z tytułów na który czekam i mam nadzieję, że się nie zawiodę na jakości gry. Zarówno jedynka jak i Miles Morales wciągnęły mnie na długie godziny. A według ostatnich doniesień dwójka może bardzo podnieść poprzeczkę i dostarczyć jeszcze większej frajdy.

Zobacz: Square Enix sprzedaje studia by sfinansować prace nad NFT i blockchain

Według jednego z insiderów, który trafił na wewnętrzną korespondencję Insomniac Games. W niej jeden z pracowników opisywał, że Miles i Peter będą mogli wymieniać się podczas eksploracji miasta, ale na konkretnych misji będzie przypisany konkretny Spider-Man. W grze ma być dostępna także trzecia postać, która połączy to wszystko oraz umożliwi grę w zupełnie innym stylu. Ma ona umożliwić zabijanie ludzi, używać pocisków oraz macek. Taki opis bardzo mocno sugeruje, że chodzi o Venoma.

Z drugiej strony może to być także Yuri Watanabe, czyli Wraith. Chociaż taka opcja również byłaby ciekawa. Tak czy inaczej, jest to niepotwierdzona plotka i warto zachować do tego dystans, żeby potem się nie rozczarować.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię