Strona głównaWiadomościRozrywkaMatrix 4: W filmie zobaczymy młodszą wersję Morfeusza pomimo powrotu Neo i...

Matrix 4: W filmie zobaczymy młodszą wersję Morfeusza pomimo powrotu Neo i Trinity

Matrix 4 to już pewniak. W kolejnej części serii ponownie wystąpią Keanu Reeves i Carrie-Ann Moss wcielając się w role Neo i Trinity. W filmie pojawi się również Morfeusz jednak według plotek nie będzie to Laurence Fishburne.

Według ostatnich, niepotwierdzonych jeszcze informacji, czwarta część Matrixa ma przedstawiać sylwetkę młodszego Morfeusza, co jest troszeczkę dziwne jeżeli weźmiemy pod uwagę, że Neo i Trinity będą starsi.

Zobacz: Matrix 4 oficjalnie! W filmie wystąpi Keanu Reeves w roli Neo

Według informacji Justina Krolla z serwisu Variety, obecnie poszukiwani są aktorzy, którzy mogliby zagrać młodego Morfeusza.

Co ciekawe Kroll powiedział, że jego informatorzy zwracają uwagę na to gdzie i kiedy rozgrywa się akcja filmu. Możliwe, że Matrix 4 będzie prequelem lub rozgrywał się w alternatywnej rzeczywistości. A może będzie to kombinacja jednego z drugim? Niezbadane są moce obliczeniowe Matrixa. Na razie nie jest jasne czy dojdzie do całkowitej wymiany Morfeusza, granego dotąd przez Fishburne’a. Nie został on uwzględniony w pierwotnym ogłoszeniu filmu.

Zobacz: Siostry Wachowskie pracują nad nowym filmem z cyklu Matrix

Pierwsze plotki na temat planów stworzenia prequelu Matrixa sięgają 2017 roku. A w temat bardzo zaangażowany był Michael B. Jordan (ten z Czarnej Pantery, a nie koszykarz). Tak czy siak możliwe, że Lana Wachowski przygotuje dla nas kawał dobrego i świeżego kina SF. Gdy dowiemy się czegoś nowego w temacie damy znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię