Strona głównaWiadomościRozrywkaMatrix 4 oficjalnie! W filmie wystąpi Keanu Reeves w roli Neo

Matrix 4 oficjalnie! W filmie wystąpi Keanu Reeves w roli Neo

To już oficjalne – Lana Wachowski napisze scenariusz i wyreżyseruje film Matrix 4. W głównych rolach ponownie zobaczymy Keanu Reevesa jako Neo oraz Carrie-Anne Moss jako Trinity.

Oficjalnie możemy potwierdzić, że powstanie film Matrix 4. Scenariusz napisze Lana Wachowski, które będzie odpowiedzialna także za reżyserię. Informacja została potwierdzona przez Tobyego Emmericha – prezesa Warner Bros. Picture.

– Nie możemy być bardziej podekscytowani z powodu ponownego wejścia w świat Matrixa z Laną. Lana jest prawdziwą wizjonerką – wyjątkowym i oryginalnym twórcą filmowym. Jesteśmy zachwyceni, że napisze, wyreżyseruje i wyprodukuje nowy rozdział w uniwersum Matrixa – powiedział Toby Emmerich.

Ale Lana Wachowski nie będzie jedyną osobą odpowiedzialną za Matrixa 4. Razem z nią scenariusz piszą Aleksander Hermon oraz David Mitchell. Z kolei współproducentem będzie Grant Hill. Produkcja prawdopodobnie ruszy w 2020 roku.

Zobacz: He-Man: Netflix tworzy nowy serial animowany

Ale najważniejsza informacja jest taka, że w filmie wystąpią Keanu Reeves oraz Carrie-Anne Moss w rolach Neo oraz Trinity. Nie wiadomo, co z postacią Morfeusza. Według plotek twórcy rozważają zatrudnienie innego aktora niż Laurence Fishbourne. Co ciekawe, mówi się o kimś dużo młodszym, co może być pewną wskazówką co do fabuły.

Zobacz: Film Mortal Kombat: znamy kolejnych aktorów, którzy wcielą się w postacie z kultowego mordobicia

– Wiele pomysłów, które eksplorowaliśmy z Lilly 20 lat temu, dzisiaj ma jeszcze dużo większą wagę niż wtedy. Jestem bardzo szczęśliwa, że ci bohaterowie ponownie pojawią się w moim życiu i jestem niezwykle wdzięczna za kolejną szansę pracy z moimi wspaniałymi przyjaciółmi – skomentowała Lana Wachowski.

Na ten moment nie wiemy nic na temat fabuły i planowanej daty premiery.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVariety
Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię