Strona głównaGryAktualnościMetro Exodus - Steam zasypany pozytywnymi opiniami o grze

Metro Exodus – Steam zasypany pozytywnymi opiniami o grze

Wygląda na to, że sytuacja związana z zalewem negatywnych opinii na temat Metro Exodus zmieniła się o 180 stopni. Steamowa strona gry została zasypana pozytywnymi ocenami, co może wydawać się nieco dziwne, bo obecnie tytuł dostępny jest wyłącznie na Epic Games Store.

Jakiś czas temu informacja o uzyskaniu przez Epic rocznej wyłączności na dystrybucję Metro Exodus wywołała falę hejtu i zasypała gry serii negatywnymi opiniami na platformie Steam. Oczywiście nie chodziło tu wcale o hejt skierowany na same tytuły, tylko sposób postępowania Epic i traktowania graczy. Obecnie Metro Exodus na Steam posiada ocenę 85% pozytywna lub bardzo pozytywna.

Zobacz: Metro Exodus trafiło na torrenty. Denuvo 5.6 złamane

Na razie nie wiadomo czy ma to jakiś cel lub jest zorganizowaną akcją. Wydaje się jednak, że część graczy po prostu cieszy się grą, wraca na Steam, aby ocenić tytuł. Inni podtrzymują na duchu tych, którzy oczekują na grę na Steam.

Najlepsza gra serii Metro. Wszyscy, którzy czekają na wersje Steam do 2020, zasługujecie na coś lepszego. Szkoda, że chciwość musiała stanąć na drodze tak niesamowitej gry.

Wiele z komentarzy zawiera obraz ASCII dłoni pokazującej środkowy palec pośród słów Epic Store

Gracze, Steam będą musieli poczekać jeszcze rok, aż wygaśnie umowa z Epic. Zawsze jeszcze pozostaje możliwość grania na konsoli. A jeżeli nie mieliście jeszcze okazji grać, koniecznie przeczytajcie naszą recenzję.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię