Strona głównaKonsoleMicrosoft na E3 2019 - tajemniczy kod zaszyfrowany w wideo sugeruje pokaz...

Microsoft na E3 2019 – tajemniczy kod zaszyfrowany w wideo sugeruje pokaz nowej konsoli?

Coraz więcej znaków na niebie i ziemi wskazuje, że dzisiaj wieczorem, podczas konferecji Microsoft na E3 2019 zobaczymy pokaz konsoli nowej generacji. Kolejną wskazówką są filmy, wypuszczane codziennie na profilach społecznościowych firmy.

Codziennie Microsoft wypuszcza film, będący “odliczaniem” do dzisiejszego wydarzenia. Uważni widzowie z pewnością dostrzegli, że kilka ostatnich zawierało zamaskowaną informację w postaci fragmentu kodu koloru w formacie RGB. Na 3 dni przed konferencją w tle wideo było widać “R 255”, dzień później “G 36”, a teraz “B 0”. Po złożeniu z tych danych koloru okazuje się, że wychodzi nam… szkarłat, czyli po angielsku “scarlet”. Możecie to zobaczyć na drugim tweet’cie:

A taką właśnie nazwę roboczą (przedłużoną o jedno „t”) nosi nowa konsola Microsoftu. Oprócz “Scarlett” mają się pojawić konsole “Anaconda” oraz “Lockhart”.

Zobacz: Prawdziwi gracze pachną Xboxem. Microsoft wprowadza linię kosmetyków dla graczy

To nie pierwszy przypadek, kiedy Microsoft w ten sposób nakręca zainteresowanie swoimi konferencjami. W przeszłości podobnie zapowiadano Project Scorpio, potem przemianowany na Xboxa One X. Poza tym – to najwyższa pora i idealny moment na takie zapowiedzi.

Zobacz: Microsoft rozkręca hype wokół E3 2019. Podczas prezentacji zobaczymy 14 tytułów Xbox Game Studios

Konferencja prasowa firmy Microsoft na E3 2019 rozpocznie się dzisiaj o godzinie 22:00. Będzie ją można śledzić między innymi za pomocą platformy Mixer.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię