Strona głównaKonsoleMicrosoft zachęca do uruchamiania odświeżonych gier na Xboxie One X. I ma...

Microsoft zachęca do uruchamiania odświeżonych gier na Xboxie One X. I ma to sens

Czy jest sens ponownie grać w tą samą grę jeśli nie oferuje ona żadnych nowych zakończeń? Jak najbardziej, bo możemy dostać zupełnie nowe doznania wizualne.

Xbox One X to najmocniejsza konsola Microsoftu. Dzięki mocniejszym podzespołom pozwala ona nie tylko na wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 4K, ale również na wygenerowanie bardziej szczegółowej grafiki oraz utrzymanie wyższej liczby klatek na sekundę.

Zobacz: Xbox One S All-Digital dostępny w przedsprzedaży. Cena nie zachwyca

W ramach programu Xbox One X Enhanced, Microsoft odświeża dostępne na rynku tytuły gier, oferując graczom lepszą oprawę wizualną. Lista gier jest cały czas rozszerzana. Znajdziemy na niej m.in. Apex Legends, Assasin’s Creed: Oddysey, Battlefield V, czy Devil May Cry 5.

Niektórzy mogą powiedzieć – ale po co grać znowu te same gry? Podpowiem – dla grafiki. Zrozumie to każdy, kto to dłuższym czasie wymieniał podzespoły w komputerze na znacznie lepsze. Ponowne uruchomienie znanych gier tylko po to, aby zagrać w nie w lepszej grafice i z większą liczbą klatek daje bardzo dużo satysfakcji. A pod uwagę trzeba jeszcze wziąć też to, że na konsolach to do niedawna było prawie niemożliwe.

Zobacz: Sony oficjalnie mówi o PlayStation 5. Premiera dopiero w 2020 roku

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię