Strona głównaKonsoleMicrosoft zapewnia, że polscy gracze dostaną konsole, które preorderowali

Microsoft zapewnia, że polscy gracze dostaną konsole, które preorderowali

Na social mediach poświęconych Xboksowi opublikowano oficjalne oświadczenie Microsoftu dotyczące dostępności konsoli w Polsce.

Bałaganu związanego z premierami konsol nowej generacji ciąg dalszy. Tym razem zamieszania narobił jednak rząd, ograniczając handel w galeriach handlowych w związku z Covidem. Głos w tej sprawie zabrał Microsoft.

Zobacz: Microsoft nie planuje podnoszenia ceny Xbox Game Pass

Według najnowszego oświadczenia z Twittera Xbox Polska nie powinniśmy doświadczyć większych problemów z dostępnością Xboxa Series S i X. Ilości konsol alokowanych na nasz rynek nie ulegną zmianę i powinny być dostępne zaraz po premierze zarówno w sklepach internetowych, jak i otwartych sklepach detalicznych.

Miejmy nadzieję, że za niecały tydzień nie spotkamy się z żadną przykrą niespodzianką. Fani Xboxa długo czekali na premierę nowej konsoli i pewnie nie byliby zadowoleni, gdyby przyszło im czekać jeszcze dłużej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię