Strona głównaGryAktualnościMinecraft - powstała mapa treningowa dla kuszy

Minecraft – powstała mapa treningowa dla kuszy

Okazuje się, że są sposoby na trenowanie swojego aima w Minecrafcie. Po przejściu tej mapy już nigdy nie spudłujecie z kuszy.

Większość osób martwi się aktualnie o swoje umiejętności mechaniczne w Valorancie lub Warzone, które doczekały się niedawno sporych aktualizacji. Minecraft też ma jednak swoje bronie i jak widać po oficjalnym subreddicie, niektórzy opanowali je do perfekcji.

Zobacz: Minecraft – streamer ginie po 500 godzinach w trybie hardcore

Crossbow Parkour? watch till the end from Minecraft

Dzielimy się ostatnio z Wami różnymi, kreatywnymi budowlami użytkowników popularnej gry Mojang. Chociaż większość graczy skupia się na tworzeniu coraz to bardziej zaawansowanych metropolii, nieliczni odnaleźli się w nieco innej kategorii – parkour.

Jak widać na powyższym przykładzie, u/AnotheGuyNamedian postanowił rzucić wyzwanie graczom, którzy czują się pewnie w mechanicznej części MC. Stworzył tor przeszkód pełny niewielkich celów dla kuszy oraz bardzo precyzyjnych skoków z wykorzystaniem wody i liści lilii wodnej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię