Strona głównaGryAktualnościMoonshine - Polacy pracują nad grą z twórcą Batmana

Moonshine – Polacy pracują nad grą z twórcą Batmana

Punch Punk Games to polskie, niezależne studio, które pracuje obecnie nad dwoma grami. Jedną z nich będzie Moonshine, stworzona na podstawie komiksu. W proces powstawania gry zaangażowany jest autor „100 Naboi” oraz „Batmana”.

Twórcy dobrze przyjętego przez graczy Apocalipsis zapowiedzieli prace nad grą na podstawie komiksu Briana Azzarello i Eduardo Risso Moonshine.

Zobacz: Dream Machines łączy zalety laptopów i komputerów stacjonarnych. Otwieramy obudowę i to sprawdzamy

To nowela opowiadająca o czasach prohibicji, nielegalnego handlu alkoholem oraz organizacjach przestępczych. W tle nie mogło zabraknąć zjawisk paranormalnych i nadprzyrodzonej klątwy. W Polsce komiks jest wydawany pod tytułem Księżycówka od 2018 roku.

Nasza współpraca zaczęła się dość spontanicznie, kiedy koleżanka wysłała na moją prośbę pudełkową wersję naszej gry „Apocalipsis” Brianowi. Scenarzyście spodobało się, że w Punku staramy się robić rzeczy unikalne wizualnie i artystyczne. Jest też fanem Behemotha, którego lider, Nergal, był narratorem w naszej grze. Brian widzi w nas nie tylko twórców gier, ale także artystów. Bardzo zajarał się także naszym drugim projektem, grą o legendarnym seryjnym zabójcy Zodiaku, “This Is the Zodiac Speaking”, która jest w trakcie developmentu

– mówi Krzysztof Grudziński, dyrektor kreatywny i reżyser studia Punch Punk Games.

Scenariusz gry powstaje we współpracy z Brianem Azzarello,, a efekty prac zobaczymy w IV kwartale 2019 roku.

Zobacz: Test obudowy SilentiumPC Gladius GD6 TG ARGB – duża, tania i bardzo ładnie oświetlona

Drugą grą, nad którą pracuje studio jest This Is the Zodiac Speaking – opowiadający historię jednego z najsłynniejszych amerykańskich morderców.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię