Strona głównaGryAktualnościNetherRealm przeprasza za problemy z Mortal Kombat 11 i ofiaruje graczom 500...

NetherRealm przeprasza za problemy z Mortal Kombat 11 i ofiaruje graczom 500 tys. Koinsów i nie tylko

Premiera Mortal Kombat 11 nie obyła się bez problemów. Wielu graczy skarżyło się na przesadzony poziom trudności gry. NetherRealm pracuje nad poprawką i obiecuje zadośćuczynienie w postaci darmowego pakietu z walutą.

Mortal Kombat 11 budzi wiele emocji, z jednej strony jest to fantastyczne mordobicie z drugiej twórcy przesadzili z poziomem trudności. Gracze skarżyli się głównie na trudność Wież Czasu, gdzie toczymy pojedynki z komputerowymi przeciwnikami, ale również różnymi przeszkadzaczami. Możemy je oczywiście omijać, ale to kosztuje cenne żetony, za które płacimy prawdziwą kasą.

Zobacz: Mortal Kombat XI z najlepszym otwarciem w historii serii

W związku z przekroczeniem progu niezadowolenia, twórcy ogłosili, że dokonają zmian w grze i poprawią balans rozgrywki. Gracze PC doczekali już pierwszych zmian, a kolejna aktualizacja dotycząca Wież Czasu zostanie wprowadzona w przyszłym tygodniu, dla PC, PS4 i XO. Wraz z nią do gry zostaną wprowadzone również lepsze nagrody. Na aktualizację poczekają gracze Switch.

Zobacz: Chcesz mieć każdy skin w Mortal Kombat 11? Lepiej kup za to samochód

W ramach przeprosin gracze otrzymają również 500 tys. Koinsów, 500 Serc, 1000 Fragmentów Duszy oraz 1000 Kryształów Czasu. Ten prezent powinien ucieszyć graczy, chociaż z pewnością bardziej ucieszy ich zmiana balansu rozgrywki. Pozostaje pytanie czy tak wyśrubowany poziom trudności był związany z chęcią zarobienia na mikrotransakcjach czy był zwykłym niedopatrzeniem? Tego nie wiemy.

Moratl Kombat 11 dostępny jest na PC, Xbox One, PS4 oraz Nintendo Switch.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię