Strona głównaGryAktualnościMortal Kombat 11 - Liu Kang, Kung Lao i Jax kolejnymi wojownikami...

Mortal Kombat 11 – Liu Kang, Kung Lao i Jax kolejnymi wojownikami turnieju

Mortal Kombat 11 wciągnie do walki najlepszych wojowników z poprzednich części serii. Tym razem NetherRealm wraz z Warner Bros. Interactive Entertainment poinformowali, że do gry powrócą Liu Kand, Kung Lao i Major Jackson „Jax” Briggs. Wybierzcie swoje przeznaczenie!

Wielkimi krokami zbliża się premiera Mortal Kombat 11, a im bliżej premiery tym więcej zawodników pojawia się na miejscu, potwierdzając swój udział w „zabawie”. Tym razem do gry powróci trzech weteranów znanych z poprzednich części serii. Będą to Liu Kang, Kung Lao i Jax.

Zobacz: Noob Saibot i filmowy Shang Tsung wracają do Mortal Kombat

Poniżej opis każdego z nich:

Kung Lao – Dołączył do mnichów z Shaolin, aby zostać nowym mistrzem świata Mortal Kombat. Lekkomyślny i zbuntowany, ale odważny i nieposkromiony Kung Lao walczy by udowodnić, że jest godny swych wspaniałych przodków.

Liu Kang – największy wojownik pośród mnichów z Shaolin, był sierotą adoptowaną i wyszkoloną w sztuce walki przez zakon. Został wybrany przez Raidena na mistrza Earthalm i reprezentowaniu go w turnieju.

Major Jackson „Jax” Briggs – Był odznaczonym weteranem sił specjalnych, którego życie zmieniło się na zawsze gdy, wziął udział w turnieju Mortal Kombat. Jego obowiązki są teraz jasne – będzie bronił ziemskiego królestwa przed Outworld i Netherrealm.

Zobacz: W Mortal Kombat 11 powróci Johny Cage i jego kultowy cios tam, gdzie boli…

Premiera Mortal Kombat 11 już 23 kwietnia na Pc, Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię